19/11/2019 05:51:17
Kontakt z KS UNIA

47-400 RACIBÓRZ UL. SREBRNA 12
e-mail : ksuniaraciborz@tlen.pl
stadion ul. Srebrna 12
tel. 32/4154743
Ciasteczka - Cookies


kliknij na grafikę
KS Unia na Facebooku
Losowa Fotka
Ostatni mecz ligi okręgowej
Racibórz 16.11.2019 (sobota) godz. 13.30

Liga okręgowa grupa 3

-

MKS Rymer Rybnik - KS Unia Racibórz 2 - 11

Strzelcy bramek sezon 2019/2020

Mateusz Kocot - 10 bramek

Paweł Woniakowskii - 9 bramek

Dawid Migus - 6 bramek

Sebastian Kapinos - 6 bramek

Rafał Chałupiński - 3 bramki

Kamil Szlufarski - 3 bramki

Patryk Goły - 3 bramki

Patryk Moneta - 2 bramki

Bartosz Łagosz - 2 bramki

Karol Gładkowski - 1 bramka

Kevin Gawlik - 1 bramka
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Współpraca medialna






Magazyn Piłkarski

Magazyn Piłkarski

Aktualnie online
· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 184
· Najnowszy użytkownik: jarek
Ostatnie artykuły
· Relacja z meczu Unia...
· Relacja live z meczu...
· KS Unia Racibórz pro...
· Relacja LIVE z meczu...
· Relacja LIVE z meczu...
Projekty unijne

Piłkarski Śląsk bez granic


Przekraczamy granice


Polsko-czeska wymiana doświadczeń


Polsko-czeskie piłkarskie lato

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dwa bardzo udane wakacyjne turnieje piłkarskie
Turnieje 
W sobotę i w niedzielę na stadionie OSiR zostały zorganizowane dwa turnieje w ramach projektu "Przekraczamy Granice" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa. 20 czerwca rywalizowali zawodnicy z rocznika 1994 a dzień później rocznika 1997 i młodsi.
Oba turnieje stały na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. W sobotę triumfowali młodzi piłkarze KP Unia - OSiR Racibórz a w niedzielę czescy zawodnicy z Fotbal Frýdek-Místek


 
Projekt „Polsko-czeskie piłkarskie lato” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa


Wyniki Turnieju U-16 rozegranego w sobotę

Grupa:1


GKS Katowice 5:0 Vitkov
GKS Katowice 3:0 Slavia Orlova
Slavia Orlova  7:0 Vitkov


1.GKS Katowice              268:0
2.Slavia Orlowa               237:3
3.Vitkov                          200:12

                                            

Grupa 2:

MSK Havizov 0:0 RKP Rybnik
Unia Racibórz 1:0 MSK Havizov
(Karol Wanat)
Unia Racibórz 5:0
RKP Rybnik
(Tomasz Adamczyk, Dawid Małecki, Kuba Pytlik, Adam Jantas, Mateusz Nieckarz.)


1.Unia Racibórz              266:0
2.MSK Havizov                 210:1
3.RKP Rybnik                  210:5


V Miejsce:
RKP Rybnik 3:0
Vitkov

III Miejsce:

Slavia Orlova 3:1 MSK Havizov

Finał:
UNIA Racibórz 1:1 (3:2 k ) GKS Katowice

(Kuba Pytlik)

Drużynie i trenerowi serdecznie gratulujemy!!!

W zespole Raciborskiej Unii zagrali:

Mateusz Nieckarz, Tomasz Burek, Kamil Łątkowski, Kuba Pytlik, Michał Pytlik, Damian Mazurek, Dawid Małecki, Łukasz Ploch, Adam Margazyn, Grzegorz Benedyk, Adam Jantas, Tomasz Adamczyk, Wojtek Keler, Rafał Skotarczyk, Karol Wanat, Karol Dudek, Dawid Bondaro

źródło http://kpunia94.futbolowo.pl

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Miasto Racibórz

www.raciborz.pl

Reklama
Firma Ofistar

Rozruch Start-Gum

Hermon

Koltech

Partner Security

Kamieniarstwo Pientka

Nowiny Raciborskie

Browar Zamkowy Racibórz

Dentica24

Multiserwis Sp. z o. o.

HOOP

Statystyki reklamowe
Nawigacja
KS Unia Racibórz
· Strona Główna
· Zarząd KS "Unia"
· Informacje o klubie
· Sponsorzy
· Ciekawostki
· Historia Klubu
· Piłkarze I i II ligowej Unii
· Wychowankowie Unii
· Dojazd na stadion Unii
· Prasa o naszym klubie
· Polityka prywatności

Seniorzy klasa okręgowa
· Tabela okręgówki
· Kadra okręgówki
· Terminarz okręgówki

Juniorzy starsi A1 II liga Wojewódzka
Trener: Jarosław Rachwalski tel. 531 684 448
· Tabela, wyniki i terminarz

Juniorzy młodsi B1 II Liga Wojewódzka
trener: Dariusz Binek tel. 531 685 314
· Tabela, wyniki i terminarz

Trampkarze C1 III Liga Wojewódzka
Trener: Tomasz Trzęsiński tel 601 160 359
· Tabela, wyniki i terminarz

Trampkrze C2 I Liga Wojewódzka
Trener: Tomasz Trzęsiński tel 601 160 359
· Tabela, wyniki, terminarz

Młodzik D1 II Liga Wojewódzka
Trener: Tomasz Oszek
· Tabela, wyniki, terminarz

Młodzik D1 Podokręg Racibórz
Trener: Michał Koczor
· Tabela, wyniki, terminarz

Orliki E2 Podokręg Racibórz
Trener: Łukasz Niestrój
· Tabela, wyniki, terminarz

PO FIO "Tacy sami"
· Amatorska Liga PN
· Turnieje dzikich drużyn
· Obóz sportowo-integracyjny
· Grupa naborowa
· Nauka pływania

Kibice
· Filmiki
· Linki
· Wywiady
· Piosenki kibica
· Galeria zdjęć
· Kontakt z adminem
· FAQ
· Szukaj
· Kadra Żaków 2008
SilesianSport
Ostatnia galeria










Wygenerowano w sekund: 0.02 13,086,611 Unikalnych wizyt