20/10/2019 14:36:42
Kontakt z KS UNIA

47-400 RACIBÓRZ UL. SREBRNA 12
e-mail : ksuniaraciborz@tlen.pl
stadion ul. Srebrna 12
tel. 32/4154743
Ciasteczka - Cookies


kliknij na grafikę
KS Unia na Facebooku
Losowa Fotka
Najbliższy mecz ligi okręgowej
Lubomia 20.10.2019 (niedziela) godz. 15.00

Liga okręgowa grupa 3

-

Silesia Lubomia - KS Unia Racibórz

Ostatni mecz ligi okręgowej
Racibórz 12.10.2019 (sobota) godz. 15.00

Liga okręgowa grupa 3

-

KS Unia Racibórz - Płomień Połomia 3 - 2

Strzelcy bramek sezon 2019/2020

Mateusz Kocot - 8 bramek

Sebastian Kapinos - 4 bramki

Paweł Woniakowskii - 3 bramki

Rafał Chałupiński - 3 bramki

Dawid Migus - 2 bramki

Patryk Goły - 2 bramki

Patryk Moneta - 1 bramka

Kamil Szlufarski - 1 bramka
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Współpraca medialna






Magazyn Piłkarski

Magazyn Piłkarski

Aktualnie online
· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 184
· Najnowszy użytkownik: jarek
Ostatnie artykuły
· Relacja z meczu Unia...
· Relacja live z meczu...
· KS Unia Racibórz pro...
· Relacja LIVE z meczu...
· Relacja LIVE z meczu...
Projekty unijne

Piłkarski Śląsk bez granic


Przekraczamy granice


Polsko-czeska wymiana doświadczeń


Polsko-czeskie piłkarskie lato

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Projekt „Piłkarski Śląsk bez granic”

Logo

Silesia  
W ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007 – 2013 Klub Piłkarski Unia Racibórz zorganizował dwa turnieje dla drużyn młodzieżowych. 3 sierpnia 2008 dla zawodników rocznika 1994 i 17 sierpnia dla
piłkarzy rocznika 1992.

Galeria zdjęć z międzynarodowego turnieju trampkarzy
kliknij na link powyżej

Szczegółowe wyniki końcowe turniejów  
juniorów i trampkarzy
kliknij na link powyżej
(format Word 1,88 MB)


Galeria zdjęć z turnieju juniorów
kliknij na link powyżej
________________________________________________________________________________________


Turniej Juniorów 
17 sierpnia odbędzie się drugi turniej organizowany przez nasz klub w ramach programu "Piłkarski Śląsk bez granic" tym razem adresowany do juniorów. Organizatorzy zadbali o doborowa stawke drużyn. W Turnieju zagrają: SK Kravare, MSPN Górnik Zabrze, Piast Gliwice, Odra Opole, MOSiR Jastrzębie, Polonia Bytom, Polonia Głubczyce i gospodarze KP Unia OSiR Racibórz. Rozgrywki odbywać się będą w dwóch grupach systemem każdy z każdym  a następnie od 14.00 do 15.20 rozegrane zostaną mecze finałowe.

                      
Szczegółowy program Turnieju Juniorów (format Word 784 kB)
kliknij na link powyżej

Elektroniczna karta zgłoszenia drużyny do turnieju

kliknij na link powyżej







TURNIEJ JUNIORÓW
17.08.2008 


 Program turnieju  
8.30 - odprawa kierowników drużyn 
9.00 – 13.30  rozgrywki w grupach, 
systemem „każdy z każdym” 2 x 18 min
14.00 - 15.20 mecze finałowe
12.45 – 14.45  obiad
15.30 - uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród  Wszystkie mecze odbywają się na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu ul. Zamkowa


4
  Regulamin turnieju  
  1. Mecze rozgrywane są w grupach, systemem „każdy z każdym”; drużyny liczą po 11 zawodników.
  2. Czas trwania meczu 2 x 18 minut.
  3. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 pkt., za remis 1 pkt., za porażkę 0 pkt.
  4. O kolejności drużyn w tabeli decyduje suma zdobytych punktów. W przypadku równej ilości punktów o miejscu w tabeli decyduje kolejno: wynik bezpośredniego meczu lub   bezpośrednich meczów ( w przypadku większej liczby zespołów tworzy się tabelkę dodatkową), większa różnica bramek, większa ilość zdobytych bramek.
  5. Wszelkie sytuacje sporne rozstrzyga, w porozumieniu z sędzią głównym, organizator zawodów.  
    Tabela 1. Harmonogram gier 


Lp.Godz. rozpoczęciaBoisko „A”Boisko „B”
1.9.00A1-A2A3-A4
2.9.45B1-B2B3-B4
3.10.30A1-A3A2-A4
4.11.15B1-B3B2-B4
5.12.00A1-A4A2-A3
6.12.45B1-B4B2-B4
7.14.00Mecz o III miejsceMecz o VII miejsce
8.14.45Mecz o I miejsceMecz o V miejsce
   

W wyniku losowania dokonanego w siedzibie organizatora turnieju, poszczególnym drużynom przydzielono następujące nr porządkowe:
 

A1. GKS Piast Gliwice
A2. SSA Górnik Zabrze
A3. KS Polonia Głubczyce
A4. OKS Odra Opole 

B1. KP Unia OSiR Racibórz
B2. TS Polonia Bytom
B3. MOSiR Jastrzębie Zdrój
B4. TJ SK  Kravaře 

„Przekraczamy granice”



Logo






  

 PIŁKARSKI ŚLĄSK BEZ GRANIC

TURNIEJ PIŁKARSKI DZIECI I MŁODZIEŻY EUROREGIONU SILESIA Racibórz 2008 
 
 TURNIEJ TRAMPKARZY STARSZYCH
3.08.2008

      
Program turnieju   

8.30                      odprawa kierowników drużyn
 
9.00 – 14.15          rozgrywki systemem „każdy z każdym” 2 x 12 min
14.00 -- 14.30       obiad zespołów 1,2,3,4,
14.30 – 15.00        obiad zespołów 5,6,7
15.00                    mecz sparingowy KP Unia Racibórz – Dolní Benešov
15.45                    uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród
16.00                    druga połowa meczu sparingowego 

 
   
                                   Mecz sparingowy 15.00 
                   KP „UNIA” Racibórz     -FC MSA Dolní Benešov

 

Wszystkie mecze odbywają się na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu ul. Zamkowa 4

 Regulamin turnieju  
  1. Mecze rozgrywane są systemem „każdy z każdym”, drużyny liczą po 11 zawodników.
  2. Czas trwania meczu 2 x 12 minut.
  3. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 pkt., za remis 1 pkt., za porażkę 0 pkt.
  4. W przypadku remisu zarządza się konkurs rzutów karnych (po 3).
  5. O kolejności drużyn w tabeli decyduje suma zdobytych punktów. W przypadku równej ilości punktów o miejscu w tabeli decyduje kolejno: wynik bezpośredniego meczu lub   bezpośrednich meczów ( w przypadku większej liczby zespołów tworzy się tabelkę dodatkową), większa różnica bramek, większa ilość zdobytych bramek, rezultat konkursu rzutów karnych pomiędzy zainteresowanymi zespołami.
  6. Wszelkie sytuacje sporne rozstrzyga, w porozumieniu z sędzią głównym, organizator zawodów.  
  

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Miasto Racibórz

www.raciborz.pl

Reklama
Firma Ofistar

Rozruch Start-Gum

Hermon

Koltech

Partner Security

Kamieniarstwo Pientka

Nowiny Raciborskie

Browar Zamkowy Racibórz

Dentica24

Multiserwis Sp. z o. o.

HOOP

Statystyki reklamowe
Nawigacja
KS Unia Racibórz
· Strona Główna
· Zarząd KS "Unia"
· Informacje o klubie
· Sponsorzy
· Ciekawostki
· Historia Klubu
· Piłkarze I i II ligowej Unii
· Wychowankowie Unii
· Dojazd na stadion Unii
· Prasa o naszym klubie
· Polityka prywatności

Seniorzy klasa okręgowa
· Tabela okręgówki
· Kadra okręgówki
· Terminarz okręgówki

Juniorzy starsi A1 II liga Wojewódzka
Trener: Jarosław Rachwalski tel. 531 684 448
· Tabela, wyniki i terminarz

Juniorzy młodsi B1 II Liga Wojewódzka
trener: Dariusz Binek tel. 531 685 314
· Tabela, wyniki i terminarz

Trampkarze C1 III Liga Wojewódzka
Trener: Tomasz Trzęsiński tel 601 160 359
· Tabela, wyniki i terminarz

Trampkrze C2 I Liga Wojewódzka
Trener: Tomasz Trzęsiński tel 601 160 359
· Tabela, wyniki, terminarz

Młodzik D1 II Liga Wojewódzka
Trener: Tomasz Oszek
· Tabela, wyniki, terminarz

Młodzik D1 Podokręg Racibórz
Trener: Michał Koczor
· Tabela, wyniki, terminarz

Orliki E2 Podokręg Racibórz
Trener: Łukasz Niestrój
· Tabela, wyniki, terminarz

PO FIO "Tacy sami"
· Amatorska Liga PN
· Turnieje dzikich drużyn
· Obóz sportowo-integracyjny
· Grupa naborowa
· Nauka pływania

Kibice
· Filmiki
· Linki
· Wywiady
· Piosenki kibica
· Galeria zdjęć
· Kontakt z adminem
· FAQ
· Szukaj
· Kadra Żaków 2008
SilesianSport
Ostatnia galeria










Wygenerowano w sekund: 0.07 12,793,257 Unikalnych wizyt